VIDEO: Konzultace s psychologem přes email

fashion

V současnosti se čím dál tím víc dostává do povědomí lidí nová možnost konzultace s psychology přes email. Tato myšlenka vznikla v USA a je spojena se snahou zpřístupnit psychologickou pomoc i těm, kteří se z nějakého důvodu nemohou, nebo nechtějí dostavit do ordinace psychologa.


Jak funguje emailová konzultace v psychologické poradně Mojra.cz ?


Dozvíte se to v tomto videu.Video pro vás připravila majitelka a psycholožka online psychologické poradny Mojra.cz  PhDr. Michaela Miechová.

                                                                      


 Emailová konzultace může být přínosná všem, kteří řeší nějaký problém a je pro ně lepší se ze všeho vypsat. Ať už jde o jedince, kteří nejsou z nějakého důvodu mobilní, tedy nemůžou fyzicky dojíždět do kamenné psychologické poradny, nebo se obávají z reakcí okolí. Často jsou to také lidé, jenž bojují s nedostatkem času a nezvládají navštívit psychologa v průběhu ordinačních hodin. A v neposlední řadě může být emailová konzultace také podpůrnou formou terapie, např. pro doplnění informací apod.

 


*** S jakými problémy se můžete obrátit na psychologa se dozvíte také ve videu S čím vám psycholog pomůže ***
Mnohé odborné studie dokazují,  že online vztah mezi psychologem a jeho klientem se vyrovná tomu osobnímu. Je tedy zřejmé, že online konzultace s psychologem jsou stejně účinné jako ty v kamenných poradnách. Velmi dobrých úspěchů pak dosahuje tato forma terapie u jedinců trpících panickými stavy, úzkostmi, stresovými poruchami aj. zejména z toho důvodu, že emailová konzultace do jisté míry odbourává zábrany.
Z psychologické konzultace přes email nemusíte mít žádné obavy! Psychologové online poradny Mojra.cz jsou odborníky na slovo vzatými, kteří vedou i konzultaci přes email v kvalitě srovnatelné s osobním kontaktem.
 

Pokud si vyberete možnost online konzultace v naší online psychologické poradně Mojra.cz naleznete jednoduchý návod na to, jak se objednat ve videu i v článku Krok za krokem:Jak se objednat k psychologovi.

 

Přečtěte si také náš příběh a zjistěte, co už máme za sebou a proč děláme to, co děláme

Objednat emailovou konzultaci
Pokud si nevíte rady a pořád trochu tápete, jestli pomoc psychologa vyhledat nebo ne, rádi vám s tím pomůžeme. Můžete využít naší telefonické podpory (+420 731 226 690) nebo napsat e-mail na adresu poradna@mojra.cz.  Technická podpora je vám také k dispozici na chatu, který naleznete v pravém dolním rohu na našich webových stránkách.

Stačí, když stručně popíšete váš problém a my vyhledáme psychologa přímo pro vás, pomůžeme s objednávkou a objasníme všechny dotazy a nejasnosti týkající se psychologické konzultace.
Právě jste zhlédli VIDEO: Konzultace s psychologem přes email

Připojte se do diskuze.
Zadéjte Váš kometář.